Mobilioji prekyba (m-trading)  yra investicinės sąskaitos valdymas naudojantis mobiliuoju telefonu arba PDA įrenginiu (Delninukas) pasinaudojus Belaidžio Taikymo Protokolo technologija (WAP) ir GPRS.

Mobilioji prekyba per MetaQuotes Software yra galimybė atlikti prekybos operacijas realaus laiko režimu naudojant PDA ir klientų terminalus MetaTrader, valdomus operacinių sistemų  Palm OS ir Win CE. Licencijos vertė (30 JAV dolerių už neribotą prekybos sistemų naudojimą pritaikytą PDA) nėra didelė, lyginant su veiklos nauda. Jūs galite būti informuoti ne tik apie visus įvykius finansų rinkose, iš bet kurios vietos ir bet kokiu laiku, bet taip pat galite aktyviai prekiauti realus laiko režimu.

Klientams, turintiems indėlį už daugiau nei 2 000 JAV dolerių, registracijos raktas yra nemokamas!

MetaTrader pritaikyta Palm OS suteikia prieigą prie finansinių priemonių (Forex, CFD, Futures) realiojo laiko režimu, leidžia atlikti prekybos operacijas, leidžia peržiūrėti kainų diagramas (tiek interatyviai, tiek ir neprisijungus, be serverio ryšio) ir naujienas, užtikrinamas visiškas saugumas ir prekybos konfidencialumas. Išsaugojus visą prekybos operacijų istoriją galima stebėti visus su Jūsų sąskaita susijusius pakeitimus. Ir visa tai Jums prieinama iš bet kurios pasaulio vietos.

Sistemos reikalavimai: PDA Palm, Palm OS 3.0 arba aukštesnis.

 

  • MetaTrader CE turi daugiau galimybių ir gali būti lyginama su pilna prekybos sistema. Jūsų žinioje nemokama prieiga prie finansinių rinkų ir galimybė profesionaliai prekiauti iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, techninė analizė ir grafinis finansinių priemonių verčių rodymas (įskaitant neprisijungus). Prekybos operacijos atliekamos visiškai konfidencialiai ir yra absoliučiai saugios. Prekybos operacijų istorija visada po ranka esant poreikiui. Sistemos reikalavimai: PDA Pocket PC, Win CE 3.0 arba aukščiau.

 

Norint pasinaudoti mobiliosios prekybos privalumais, būtina atsisiųsti MetaTrader skirtą Palm OS arba skirtą Win CE, kurie platinami Pabandyk ir Pirk (Try&Buy) režimu, bandomasis laikotarpis yra 1 savaitė. Po šio laiko, galite sumokėti už registraciją ir gauti nuolatinę prieigą prie MetaTrader terminalo tik už 30 USD.

Klientams, turintiems indėlį už daugiau nei 2 000 JAV dolerių, registracijos raktas yra nemokamas!